Labirynt Zagadek to pierwszy escape room w Opolu!

Pierwszy raz w Labiryncie Zagadek? Nasz labirynt zagadek to escape room w Opolu, czyli rozrywka przeniesiona ze świata gier komputerowych do rzeczywistości. W Polsce nazywamy ją pokój zagadek. Celem gry jest wydostanie się z pokoju wypełnionego rozmaitymi zagadkami. W zabawie typu escape room spotkacie się z różnymi rodzajami zadań, które należy wykonać aby odnaleźć drogę do wyjścia i ostatecznie uciec z zamkniętego pomieszczenia. To zarówno zagadki logiczne, matematyczne, manualne, jak i wymagające spostrzegawczości i analitycznego myślenia. W pokoju, poza rozwiązywaniem łamigłówek spotkacie się z szyframi i kodami. Gra w escape room’ie jest zabawą dla zespołu złożonego z minimum dwóch graczy (2 osoby). Zwyczajowo przyjmujemy, że drużyna liczy pięciu graczy (5 osób). Taka liczba gwarantuje maksymalne zaangażowanie każdego z uczestników zabawy. Większe drużyny również mogą bawić się naszych pokojach zagadek w Opolu. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 696525172) lub mailowo: hello@labiryntzagadek.pl

Ucieczka z naszych pokoi zagadek nie jest łatwa. Jest za to bardzo satysfakcjonująca. Jesteśmy pierwszym pokojem zagadek w Opolu i jednocześnie najmniejszym. Mimo tego naszym escepe room w Opolu możesz grać stale.  Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy dwa pokoje zagadek, o zróżnicowanym poziomie trudności i tematyce. Nasze aranżacje escape room gwarantują doskonałą zabawę w centrum Opola. Czeka na was: Zagadka Sherlocka Holmesa i Pułapka. Zbierz ekipę i wpadnij w wir gry. Czekają Cię niezapomniane atrakcje w naszych pokojach zagadek!

Labirynt Zagadek mieści się w samym centrum Opola, przy ul. Krakowskiej 37, na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej i Tadeusza Kościuszki. To jedyny escape room / pokój zagadek w centrum Opola. Dojście z rynku, dworca PKP lub dworca PKS zajmuje maksymalnie 5 minut. Lokalizacja w centrum Opola sprawia, że w sąsiedztwie znajduje się dużo pubów, kawiarni, pizzerii i restauracji, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokój Płapka - Escape Room Opole

Pułapka

Pułapka przeznaczona jest dla graczy powyżej 16 lat, którzy jednocześnie nie cierpią na epilepsję świetlną oraz klaustrofobie. Pułapka to pokój zagadek, w którym przeżyjecie dreszczyk emocji. Scenariusz tego escape roomu w Opolu można określić mianem thrillera. W tym scenariuszu gry może brać udział maksymalnie 5 osób. Pułapka zaskoczy Was połączeniem zagadek zręcznościowych, spostrzegawczości oraz umiejętności łączenia faktów.

Zagadka Sherlocka Holmesa - Pokój Zagadek Opole

Zagadka Sherlocka Holmesa

Zagadka Sherlocka Holmesa jest pokojem fabularnym. Dzięki swojej konstrukcji nada się dla drużyn w różnym wieku. Choć oceniany jest przez graczy jako pokój trudny, doskonale sprawdza się jako rozrywka dla rodzin z dziećmi, samych dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wciągająca fabuła pokoju nie pozwoli Wam się nudzić nawet przez chwilę. Duża ilość zagadek sprawi, że nawet nie zauważycie upływającej w trakcie gry godziny. Pokój dostępny jest zarówno w języku polskim, jak i angielskim.