Labirynt Zagadek to pierwszy escape room w Opolu!

Pierwszy raz w Labiryncie Zagadek? Nasz labirynt zagadek to escape room w Opolu, czyli rozrywka przeniesiona ze świata gier komputerowych do rzeczywistości. W Polsce nazywamy ją pokój zagadek. Celem gry jest wydostanie się z pokoju wypełnionego rozmaitymi zagadkami. W zabawie typu escape room spotkacie się z różnymi rodzajami zadań, które należy wykonać aby odnaleźć drogę do wyjścia i ostatecznie uciec z zamkniętego pomieszczenia. To zarówno zagadki logiczne, matematyczne, manualne, jak i wymagające spostrzegawczości i analitycznego myślenia. W pokoju, poza rozwiązywaniem łamigłówek spotkacie się z szyframi i kodami. Gra w escape room’ie jest zabawą dla zespołu złożonego z minimum dwóch graczy (2 osoby). Zwyczajowo przyjmujemy, że drużyna liczy pięciu graczy (5 osób). Taka liczba gwarantuje maksymalne zaangażowanie każdego z uczestników zabawy. Większe drużyny również mogą bawić się naszych pokojach zagadek w Opolu. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 696525172) lub mailowo: hello@labiryntzagadek.pl

Ucieczka z naszych pokoi zagadek nie jest łatwa. Jest za to bardzo satysfakcjonująca. Jesteśmy pierwszym pokojem zagadek w Opolu i jednocześnie najmniejszym. Mimo tego naszym escepe room w Opolu możesz grać stale.  Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy dwa pokoje zagadek, o zróżnicowanym poziomie trudności i tematyce. Nasze aranżacje escape room gwarantują doskonałą zabawę w centrum Opola. Czeka na was: Zagadka Sherlocka Holmesa i Pułapka. Zbierz ekipę i wpadnij w wir gry. Czekają Cię niezapomniane atrakcje w naszych pokojach zagadek!

Labirynt Zagadek mieści się w samym centrum Opola, przy ul. Krakowskiej 37, na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej i Tadeusza Kościuszki. To jedyny escape room / pokój zagadek w centrum Opola. Dojście z rynku, dworca PKP lub dworca PKS zajmuje maksymalnie 5 minut. Lokalizacja w centrum Opola sprawia, że w sąsiedztwie znajduje się dużo pubów, kawiarni, pizzerii i restauracji, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokój Płapka - Escape Room Opole

Pułapka

Escape room Pułapka przeznaczona jest dla graczy powyżej 16 lat, którzy jednocześnie nie cierpią na epilepsję świetlną oraz klaustrofobie. Pułapka to pokój zagadek, w którym przeżyjecie dreszczyk emocji. Scenariusz tego escape roomu w Opolu można określić mianem thrillera. W tym scenariuszu gry może brać udział maksymalnie 5 osób. Pułapka zaskoczy Was połączeniem zagadek zręcznościowych, spostrzegawczości oraz umiejętności łączenia faktów.

Zagadka Sherlocka Holmesa - Pokój Zagadek Opole

Zagadka Sherlocka Holmesa

Zagadka Sherlocka Holmesa jest fabularnym pokojem zagadek. Dzięki swojej konstrukcji nada się dla drużyn w różnym wieku. Choć oceniany jest przez graczy jako pokój trudny, doskonale sprawdza się jako rozrywka dla rodzin z dziećmi, samych dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wciągająca fabuła pokoju nie pozwoli Wam się nudzić nawet przez chwilę. Jak na escape room przystało duża ilość zagadek sprawi, że nawet nie zauważycie upływającej w trakcie gry godziny. Pokój zagadek dostępny jest zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Zagadka Sherlocka Holmesa - Pokój Zagadek Opole

Vabank III

Vabank III to przygoda escape room inspirowana filmem Vabank. Przeniesiecie się w czasy II wojny światowej i jako elitarny oddział AK szkolony przez Kwintę dostaniecie zadanie specjalnie. Ten pokój zagadek w Opolu jest najtrudniejszym z naszych pokoi. To też jedyny escape room w Opolu, w których możecie zagrać aż w 10 osób. Czeka na Was nieliniowa przygoda, gra toczy się równocześnie w dwóch pomieszczeniach, a losy obu drużyn splatają się ze sobą. Ten pokój zagadek cechuje duża liczba bardzo zróżnicowanych zagadek. Przekonajcie się sami czy uda Wam się wykraść tajne informacje ze sztabu SS!
Uwaga! Gra trwa 90 minut!